⚡ Odesíláme do 24 h • 📍 Osobní odběr Havířov • 🚛 Doprava zdarma nad 2 000 Kč

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 679 hodnocení
5
676x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

NN Avatar autora no name Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.1.2022
Velmi rychlé dodání reagují i o víkendu
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2021
Nakoupila jsem zde znovu, opět velmi rychlé dodání, pěkné zboží a rozumné ceny.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2021
+ přehlednost zboží
+ rýchlá orientace

P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2021
Rychlost doručení, spokojenost,doporucuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2021
Bez problémů.
T Avatar autora tomáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.12.2021
vše v poho .doporučuji
M Avatar autora Míra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.12.2021
Velká spokojenost
PK Avatar autora Pavel Koutny Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.12.2021
Rychlost dodání a cena Doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2021
+ rýchle dodanie objednaného tovaru

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2021
Vše v naprostém pořádku
I Avatar autora ILONA Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2021
Rychlost doručeni
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2021
+ rychlost zaslání zboží a šíře sortimentu , super ceny

I Avatar autora Irena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.11.2021
Rychlé doručení, dobrá cena
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.11.2021
rychlost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 0 z 5 hvězdiček. 21.11.2021
+ Vše OK a doporučuji

Vše OK a doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.11.2021
+ Rychlost dodání
+ Komunikace obchodu

Super obchod se super cenami
J Avatar autora Jan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.11.2021
Paráda rychlé dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2021
+ skvělý personál, který poradí a nemá problém s výměnou zboží na místě, takto si představuji servis pro zákazníka

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2021
Kvalitní zboží za nízké ceny. Rychlé dodání.
MK Avatar autora Martina Klišová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.11.2021
Jsem velmi spokojená,úchytky vypadají ještě líp než na obrázku

Ovládací prvky výpisu

680 položek celkem
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.